Akce RM

Pocta České komory architektů Věře Machoninové
14. 12. 2015
19. laureátkou Pocty České komory architektů se stala architektka Věra Machoninová, Respekt Madam se podílel na organiazaci večera. Děkujeme ČKA za fotografie, konkrétně Janu Hrdému.

Dny architektury
3. 10. 2015
V rámci Dnů Architektury jsme pobíhali kolem Thermalu a vyprávěli o jeho historii i současnosti. Přednášku vedli architekti Pavel Směták a Jaroslav Wertig společně s architektem a historikem Petrem Vorlíkem. Díky všem co se přišli podívat, poslouchat a diskutovat!

Fotky nám poskytl Ondřej Pokoj z Galerie Jaroslava Fragnera. Velké díky patří i jemu.

Procházka Vladimíra 518 po hotelu Thermal
8. 7. 2015

Při Karlovarském filmovém festivalu jsme zorganizovali sérii komentovaných prohlídek hotelu. Kromě Radomíry Sedlákové a Adama Gebriana prováděl fanoušky architektury manželů Machoninových i Vladimír 518. Svojí prohlídku zakončil krátkou přednáškou o architektech v klubu Aeroport.

Přednáška v Aeroportu při KVIFF
6. 7. 2015

Vladimír 518, Radomíra Sedláková, Lukáš Beran, Petr Vorlík a Svatopluk Zídek mluví o minulosti a současnosti hotelu Thermal.

Respekt Madam vs. Containall Stalin
20. 6. 2015

První guerrilová akce Respekt Madam v červnu 2015. Přednášky na podporu hotelu Thermal od historika architektury Lukáše Berana, moderátora Jakuba Železného a stavebních inženýrů Thermalu Svatopluka Zídka a Ivana Hačkajla.