#9

Už je to rok, co jsme se spontánně začali motat kolem hotelu Thermal a mluvit o tom, že je to dobrý dům, který by se měl opečovávat, spíš než bourat. Za ten rok se toho hodně změnilo, my jsme se toho dost naučili, poznali jsme spoustu lidí a taky jsme přišli o všechen volný čas. Rozhodli jsme se proto, že ten první rok s vámi oslavíme právě tím volným časem.

Žádné přednášky ani prezentace, tentokrát vás zveme na pivo. Kromě nejužšího týmu RM (Marie, Jan, Matěj Polák a Pavel Směták) přijdou i ti, bez kterých bychom vůbec nemohli fungovat – Lukáš Beran, Petr Klíma, Petr Vorlík a další. V neformální atmosféře si s váma rádi popovídáme – ať už o barácích, nebo o čemkoliv jiném.

Zdůrazňujeme, že se těšíme na kohokoliv, kdo nám za ten rok jakkoliv pomohl – ať už aktivně, zprávou, že nám drží palce nebo třeba jenom „lajkem“. Při ostatních akcích na vás nemáme čas, teď bychom vám rádi poděkovali pořádně.

Protože jsme vlastně trochu staromilci, rozhodli jsme se podpořit Baráčnickou rychtu v posledních dnech její existence. Má i malou zahrádku, a tak můžeme v povečer posedávat i tam.