#13

rm-akce-na-cdw
V týdnu od 4. do 13. 11. jsme součástí doprovodného programu Czech Design Week, který se odehrává v OD Kotva. Organizujeme tři komentované prohlídky Kotvou a jednu panelovou disksi o jejím příběhu. Na všechny komentované prohlídky je tradičně nutná registrace předem, kapacita je 50 lidí na prohlídku. Na diskusi se rezervovat nemusíte.

6. 11. od 15 hodin – komentovaná prohlídka OD Kotva pod vedením Petra Klímy, architekta, historika architekty a autora knihy Kotvy Máje. Pro rezervaci piště na prohlidka@czech-design-week.cz a do předmětu emailu uveďte Klíma.
Událost na Facebooku

6. 11. od 17 hodin – panelová diskuse s pracovním názvem „40 let Kotvy“. Petr Klima, Pavel Karous, Richard Biegel, Richard Drury a Marie Kordovská budou mluvit o příběhu OD Kotva – od důvodů, proč se na ni vypsala veřejná architektonická soutěž, až po dnešní úlohu Kotvy v Praze.

11. 11. od 17 hodin – komentovaná prohlídka OD Kotva s Marií a Honzou, tedy vnoučaty manželů Machoninových. Pro rezervaci pište na na prohlidka@czech-design-week.cz a do předmětu emailu uveďte Kordovská.
Událost na Facebooku

12. 11. od 15 hodin – komentovaná prohlídka OD Kotva, kterou povede kritik architektury Adam Gebrian. Pro rezervaci pište na prohlidka@czech-design-week.cz a do předmětu mailu napište Gebrian.
Událost na Facebooku